(Kliknij na obrazek by powiększyć!)
Wreszcie zawitało do nas lato, więc to najlepsza pora aby odsłonić nogi! Jeżeli odsłaniamy nogi, to albo chodzimy w spódniczkach, albo w spodenkach. Dzisiaj zaprezentuję wam trzy sposoby noszenia jeansowych spodenek. Do każdej stylizacji dopasowałem odpowiedni styl, który po krótce scharakteryzuję swoimi słowami i żeby nie było nudno opiszę każdy ubiór ze szczegółami. Więc zaczynamy!
Chic - słowo to oznacza po prostu szyk. W pierwszej stylizacji mamy wysokie obcasy, kopertówkę i perły, co, według mnie, zdecydowanie jest szykiem i elegancją. Włosy o abstrakcyjnym kolorze nadają stylizacji pewnej barwy; ubiór po prostu nie jest nudny. Jeszcze słowo o kamizelce. Dodałem ją, bo uważam, że pasują fakturą do spodenek i odciagają uwagę od zwykłego t-shirt'u, który psułby calutką stylizację...
Casual - czyli elegancja w stylu minimalistycznym. Często styl ten jest jednak w dużej mierze elegancki, lecz zostaje przełamywany przez element sportowy (na przykład marynarka i sportowa bluzka, czy chociażby bokserka). W stylizacji widzimy elegancki płaszcz i dużą torbę ze złotymi sprzączkami, co według mnie jest tutaj elegancją. Co prawda koszula w kratkę nie jest elementem sportowym, ale na pewno nie eleganckim. Buty zostały dobrane bardziej pod płaszcz i torbę, niż pod koszulę. I spodenki, które idealnie współgrają z całą stylizacją.
Glam - słowo to jest skrótem od angielskiego rzeczownika "glamour". Ciężkim zadaniem jest przetłumaczenie tego słowa na polski, ponieważ u nas mówi się po prostu "glamour". Ale mimo to, spróbuję. Według mnie styl ten określa bogactwo, przepych, błyskotki, złoto, srebro, ogólnie - luksus. Wyrafinowana torebka idealnie współgra z kapeluszem i bluzką z falbaną. Czarno białe kolory jak najbardziej są glam, stąd też czarne włosy. Białe buty na wysokim obcasie są według mnie "wisienką na torcie". Czerwone usta dodają klasy całej stylizacji.
(Kliknij na obrazek by powiększyć!)
~~~



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz