środa, 21 maja 2014

Cześć wszystkim. Dzisiejsza notka jest poświęcona... wynikom! Wynikom losowania dokładniej. Przypominam nagrody:
- pierwsza osoba otrzyma 2 x 50 diamentów + narysuję fryzurę pomysłu tej osoby, która znajdzie się w SPA,
- druga osoba zarzuci mi dwoma pomysłami fryzur, które znajdą się w SPA,
- a trzecia osoba podeśle mi jeden pomysł na włosy, które oczywiście będą w SPA.
Zgłoszeń dostałem 22, w tym jedna osoba była chyba trzy razy, a druga dwa. Losowanie robiłem za pomocą generatora ze strony losowe.pl. Żeby było uczciwie, wszystko zescreenowałem i prezentuje to się tak: 

(kliknij aby powiększyć!)

Może jeszcze wyjaśnię. Z liczb od 1 do 22 wylosowałem trzy. Kolejność miejsc jest taka, jaka się wylosowała. W notatniku spisywałem wszystkich po kolei. I teraz jeszcze napiszę kto wygrał

- PIERWSZE MIEJSCE - Kofi,
- DRUGIE MIEJSCE - Esteria,
- TRZECIE MIEJSCE - Gloom.

Jeszcze info dla ciekawskich. Niestety nie wygrałem, ale za to zgarnąłem wyróżnienie. A był to rabat -15%. Dobre to niż nic. To chyba tyle. Bardzo dziękuję za zaangażowanie. A dziękuję zwłaszcza tym, którzy nie chcieli nagrody. To nie tak, że ja jej nie chcę dać. Pomoc bezinteresowna to najlepsze, co może zdarzyć się człowiekowi. Oczywiście nie mówię, że Ci co dawali screeny czy coś nie sa super, bo są, jednak oni też pomogli. Jeszcze raz dziękuję, wszystkim. <3

PS: Zwycięzców proszę o zgłoszenie się na PW po nagrody. Propozycji włosów wysyłajcie po pięć, ja wybiorę najładniejszą/-e.

czwartek, 15 maja 2014

LOSOWANIE!

Cześć! Jest taka sprawa... Startuję w konkursie. Nagrodą jest koszulka z moją idolką - Lorde. Jest niestety mały problem. Żeby wygrać, trzeba mieć najwięcej like. Niestety nie mam znajomych, którzy pomogliby mi w takiej sytuacji. Myślę, że Wy jesteście w stanie mi pomóc. Każdy z Was posiada facebooka i każdego z Was nic nie kosztuje kliknięcie "like". Wiem, że nikt nie zrobi mi tego za darmo, także są również nagrody. Wylosuję trzy osoby:
- pierwsza osoba otrzyma 2 x 50 diamentów + narysuję fryzurę pomysłu tej osoby, która znajdzie się w SPA,
- druga osoba zarzuci mi dwoma pomysłami fryzur, które znajdą się w SPA,
- a trzecia osoba podeśle mi jeden pomysł na włosy, które oczywiście będą w SPA.
Oczywiście potrzebuję jakichkolwiek dowodów. Może to być screen like'a. Dowody dawajcie w komentarzach, a jeżeli chcecie zachować anonimowość, zapraszam do mnie na PW. Pamiętacie, im więcej razy dacie like (nie obchodzi mnie z jakich kont, ważne są dowody), tym większa szansa na wygraną. Wtedy Wasz nick znajdzie się dwa lub więcej razy (w zależności ile lajków dacie...) na liście, a potem na losowaniu. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na Was, bo przecież wiecie, jak Was kocham. <3 Tutaj link do głosowania:

GŁOSUJEMY NA MICHAŁA GĄSIOROWSKIEGO!
PS: losowanie odbędzie się nawet wtedy, gdy nie wygram. Pamiętajcie, jestem uczciwy. ;)

A to piosenka która (mam nadzieję) zaprowadzi mnie do zwycięstwa:


EDIT: Gdyby ktoś wolał nagrody w postaci ubrań na stardol... zapraszam tutaj:
http://uzaleznieni.blogspot.com/2014/05/loteria-sponsorowana.html

wtorek, 6 maja 2014


(Kliknij na obrazek by powiększyć!)
Wreszcie zawitało do nas lato, więc to najlepsza pora aby odsłonić nogi! Jeżeli odsłaniamy nogi, to albo chodzimy w spódniczkach, albo w spodenkach. Dzisiaj zaprezentuję wam trzy sposoby noszenia jeansowych spodenek. Do każdej stylizacji dopasowałem odpowiedni styl, który po krótce scharakteryzuję swoimi słowami i żeby nie było nudno opiszę każdy ubiór ze szczegółami. Więc zaczynamy!

Chic - słowo to oznacza po prostu szyk. W pierwszej stylizacji mamy wysokie obcasy, kopertówkę i perły, co, według mnie, zdecydowanie jest szykiem i elegancją. Włosy o abstrakcyjnym kolorze nadają stylizacji pewnej barwy; ubiór po prostu nie jest nudny. Jeszcze słowo o kamizelce. Dodałem ją, bo uważam, że pasują fakturą do spodenek i odciagają uwagę od zwykłego t-shirt'u, który psułby calutką stylizację...

Casual - czyli elegancja w stylu minimalistycznym. Często styl ten jest jednak w dużej mierze elegancki, lecz zostaje przełamywany przez element sportowy (na przykład marynarka i sportowa bluzka, czy chociażby bokserka). W stylizacji widzimy elegancki płaszcz i dużą torbę ze złotymi sprzączkami, co według mnie jest tutaj elegancją. Co prawda koszula w kratkę nie jest elementem sportowym, ale na pewno nie eleganckim. Buty zostały dobrane bardziej pod płaszcz i torbę, niż pod koszulę. I spodenki, które idealnie współgrają z całą stylizacją.

Glam - słowo to jest skrótem od angielskiego rzeczownika "glamour". Ciężkim zadaniem jest przetłumaczenie tego słowa na polski, ponieważ u nas mówi się po prostu "glamour". Ale mimo to, spróbuję. Według mnie styl ten określa bogactwo, przepych, błyskotki, złoto, srebro, ogólnie - luksus.  Wyrafinowana torebka idealnie współgra z kapeluszem i bluzką z falbaną. Czarno białe kolory jak najbardziej są glam, stąd też czarne włosy. Białe buty na wysokim obcasie są według mnie "wisienką na torcie". Czerwone usta dodają klasy całej stylizacji. 

(Kliknij na obrazek by powiększyć!)

~~~




Layout by Tyler